Enter your search terms:
Top

27M:NUT – PIERWSZE STUDIO EMS

27M:NUT – PIERWSZE STUDIO EMS

KLIENT

27m:nut – pierwsze studio EMS w Warszawie

WYZWANIE

27m:nut to firma, która dba o wizerunek swoich klientów, więc sama musiała mieć perfekcyjny. Pierwszy punkt to logo, które miało być esencją całej idei speedfitnessu. Kolejnymi naszymi zadaniami była strona internetowa, pakiet materiałów promocyjnych, a także obsługa profili firmowych na portalach społecznościowych – wszystko w dynamicznym, nowoczesnym charakterze i tonie.  Wyzwaniem było także zaproszenie klientów na pierwszą, próbną sesję treningową i oswojenie ich z nową formą ćwiczeń.

REALIZACJA

Działania miały prowadzić do wykreowania 27m:nut jako miejsca nowoczesnego i modnego. Identyfikacja wizualna, na podstawie której stworzyliśmy cały pakiet materiałów promocyjnych, to dynamiczne styl i świeże połączenie bieli i turkusu.

Firmowa strona internetowa z jednej strony pełni funkcję informacyjną, z drugiej, dzięki blogowi, pokazuje mniej oficjalną stronę studia 27m:nut. Kontynuacją bloga jest profil na Facebooku, który świetnie się sprawdza jako wizytówka 27m:nut.

EFEKT

Kontur stopera oraz liczba 27 stały się symbolem innowacyjnej formy ćwiczeń – wygodnej, ale i wyczerpującej.  Studio 27m:nut to nowy punkt na mapie aktywnej Warszawy. Ważny stał się stały kontakt z klientami, co jest możliwe dzięki Facebookowi oraz Twitterowi.

Category

design, social media