Enter your search terms:
Top

CREME CYCLES

CREME CYCLES

KLIENT

Creme Cycles to polski producent miejskich rowerów, których klasyczny styl jest znany już na całym świecie.

 

WYZWANIE

Naszym zadaniem było przygotowanie strategii działań i promocji w Internecie. Nienachalnie, w charakterze marki Creme Cycles.

 

REALIZACJA

Oficjalny profil na Facebooku aktywnie działa od stycznia 2010 roku. Kontynuujemy kontakt z Fanami zdradzając im inspiracje, dzieląc się najnowszymi zdjęciami rowerów, zaskakujemy nawiązaniami do mody, kultury i architektury. Dzięki temu miłośników Creme przybywa z dnia na dzień, tak jak i w serwisie Pinterest. Inspiracje są ważne, chcemy, by Fani wiedzieli, czym żyje marka Creme Cycles.

Najskuteczniejszym sposobem  na dotarcie do dużej liczby osób było wysłanie informacji oraz zdjęć rowerów Creme. W teorii proste, w praktyce musieliśmy wyselekcjonować grupę blogerów oraz redaktorów, którzy otrzymali od nas materiały o Creme Cycles. Dzięki temu internetowy świat obiegły zdjęcia rowerów.

Obraliśmy podobną taktykę szukając najlepszych ambasadorów dla Creme Cycles.  Jasno wytyczyliśmy sobie cel, by przedstawić Klientowi wyselekcjonowaną listę potencjalnych reprezentantów marki.

 

EFEKT

Efektem naszej pracy są rozwijające się profile w serwisach Facebook i Pinterest, które, obok rowerów, są najlepszą wizytówką marki Creme Cycles.

Category

PR, social media