Enter your search terms:
Top

IDREAM

IDREAM

WYZWANIE

Uroczyste otwarcie sieci salonów iDream Apple Premium Reseller: w Bydgoszczy, Olsztynie, Gdańsku, Toruniu oraz Łodzi.

REALIZACJA

Pierwsze koty za płoty. Otwarcie salonu w Bydgoszczy obfitowało w szereg atrakcji: od dj-a grającego muzykę na sprzęcie Apple, po studio cyfrowej fotografii, w którym każdy mógł sobie zrobić zdjęcie w wybranej scenografii. Dzięki wirtualnej galerii malarza tworzącego karykatury klientów za pomocą iPada, użytkownicy dowiedzieli się ile przyjemności można czerpać z aplikacji na sprzęt firmy Apple. Jak wiadomo, Bydgoszcz to miasto żużlowe, dlatego nie lada gratką była możliwość zmierzenia się na torze z zawodnikiem Polonii Bydgoszcz. Wszystko dzięki połączeniu iPada, ekranu LCD i gry Speedway Grand Prix.

Event otwarcia salonu w Olsztynie składał się między innymi z występu dj-a i muzyki na żywo czy zabawnych karykatur stworzonych przez lokalnego artystę, które każdy uczestnik otrzymywał mailem. Ponadto na otwarciu odwiedzający mieli możliwość stworzenia własnoręcznych przypinek, zabawy ze zdalnie sterowaną kulą Sphero, a także zrobić sobie zdjęcie na tle monidła, które zabrało ich w podróż dookoła świata. Nowo otwarty salon iDream odwiedził także Piotr Gruszka, doskonale znany były siatkarz reprezentacji Polski, który razem z klientami Aura Centrum Olsztyna poznawał możliwości sprzętu Apple.

Otwarcie siódmego salonu w kraju, a jednocześnie pierwszego na Pomorzu, było nie lada wyzwaniem. Klientom Galerii Madison zapewniliśmy szereg niebanalnych atrakcji, w tym koncerty gitarowe grane na iPadzie, testowanie możliwości kuli Sphero oraz kostki Dice+, testy urządzeń Apple oraz peryferyjnych m.in. iHealth oraz wiele innych atrakcji. Podczas wydarzenia towarzyszyła nam utytułowana lekkoatletka Anna Rogowska, która równo o 12:00 uroczyście otworzyła salon. Pełen serwis Brandish, poza organizacją i obsługą otwarcia, obejmował poprzedzające je kampanie w radio, outdoor, social media [fb], produkcję materiałów reklamowych oraz aktywności pre-eventowe w bezpośredniej okolicy salonu.

Oficjalne otwarcie – dziewiątego już salonu iDream nastąpiło w dniu otwarcia samej galerii handlowej Sukcesja w Łodzi. Wśród atrakcji były m.in.: zabawa z DJ-em miksującym muzykę na iPadzie,  pokaz iluzjonisty prezentującego triki z wykorzystaniem m.in. iPada, zabawa z kostką DICE+, kręcenie iPadem i iPhonem ujęć slow motion. Chętni mogli poprosić o wykonanie przez profesjonalnego rysownika portretu czy karykatury na iPadzie. Dzieci natomiast, na specjalnie przygotowanym stanowisku Osmo, mogły w interaktywny sposób poukładać klocki Tangram. Gościem specjalnym na otwarciu łódzkiego salonu iDream był Olek Klepacz, lider zespołu Formacja Nieżywych Schabuff. Każdy uczestnik eventu mógł zrobić sobie wspólną fotkę z muzykiem za pomocą iPhona lub iPada. Olek poprowadził warsztaty z konkursem na najlepszy dżingiel wykonany na iPadzie.

Category

BTL, event, foto